سامانه پیمانکار ایران


سامانه پیمانکار ایران

توجه به این مساله که امروزه مرجع جستجو و آگاهی افراد در زمینه های متنوع و در مورد مسائل مختلف، اینترنت و استفاده از موتور جستجوی گوگل می باشد، اهمیت وجود سامانه پیمانکار ایران و پایگاه تجمیع شرکت های تولیدی، بازرگانی و فنی مهندسی را در دنیای دیجیتال و گستره اینترنت دو چندان می نماید.

لزوم وجود پایگاه و سامانه پیمانکار ایران

بی شمار سایت اینترنتی وجود دارد که هر کدام به صورت اختصاصی به یک شرکت تعلق دارد. امروزه کلیه شرکت های معتبر، ادارات و سازمان های دولتی، وزارت خانه ها، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی همه دارای سایت اختصاصی می باشند.

اما مساله ای که وجود دارد این است که کمتر پایگاه اینترنتی وجود دارد که کلیه شرکت های تولیدی، بازرگانی و فنی مهندسی را یکجا جمع نموده باشد.

موضوع دوم این است که پیمانکاران و اشخاص حقیقی محلی برای ارائه و ثبت رزومه های کاری خود ندارند.

همکار مهندس به عنوان اولین سامانه پیمانکار ایران در خصوص آخرین اخبار مربوط به شرکت ها، سازمان ها، مناقصات و فراخوان های برگزار شده، مشخصات و قیمت بروز و آنلاین محصولات، بخشنامه ها در زمینه های مختلف، مقالات آموزشی در هر زمینه که کاربر نیاز به آگاهی داشته باشد، توانسته است کلیه خدمات را یکجا تجمیع نماید.

مزایای عضویت در سامانه همکار مهندس

از جمله مزایای عضویت در سامانه پیمانکار همکار مهندس برای شرکت ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

  • آشنایی و ارتباط با شرکت های هم صنف
  • آشنایی شرکت های تولیدی با شرکت های بازرگانی و ایجاد رابطه کاری
  • داشتن صفحه اختصاصی برای کلیه شرکت های عضو.

بسیاری از شرکت های کوچک بودجه مورد نیاز جهت طراحی سایت اختصاصی را ندارند. اینگونه شرکت ها می توانند با عضویت در همکار مهندس صفحه اختصاصی داشته باشند.

  • اطلاع رسانی سریع تر به شرکت های عضو در خصوص آخرین بخشنامه ها مطابق با دسته بندی شرکت ها
  • اطلاع رسانی به شرکت های عضو در خصوص مناقصات برگزار شده مطابق با دسته بندی شرکت ها
  • ارسال پیامک، ایمیل و نوتیفیکیشن موبایل به شرکت های تولیدی و بازرگانی در خصوص فراخوان های خرید تجهیزات و محصولات مطابق با دسته بندی شرکت ها
  • امکان درج آگهی استخدام و مشاهده رزومه کاری افراد کارجو مطابق با آگهی استخدام
  • حضور در صفحه اول گوگل بدون صرف هزینه های مربوط به دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی
  • داشتن فروشگاه در بازار آنلاین همکار مهندس و رسیدن به فروش بیشتر

کلام آخر مدیران سامانه اطلاع رسانی همکار مهندس

جهان با سرعت به سمت دیجیتال و مدرنیته شدن پیش می رود.

با روند رو به رشد سایت ها و  رونق کسب و کارهای اینترنتی و خرید و فروش های مجازی، نیاز به تاکید نیست که مشاغل و شرکت هایی که از قافله دیجیتالی شدن دور بمانند، محکوم به شکست هستند.

همه تلاش خود را به کار بسته ایم بستری فراهم نماییم تا در محیطی سالم و رقابتی، شرکت ها و افراد حقیقی به عرضه و نمایش کالا و خدمات خود بپردازند. مناقصه برگزار کنند و کارهای اجرایی و خرید تجهیزات و ادوات مورد نیاز خود را به پیمانکار واجد شرایط و قانونمند محول نمایند.

کارجویان و جوانان آینده ساز این مرز و بوم بدون صرف هزینه های فراوان و به راحتی با شرکت های بزرگ و کوچک در ارتباط باشند و بتوانند رزومه کاری خود را برای مدیران شرکت ها ارسال نمایند.

سعی نموده ایم با راه اندازی بازار آنلاین، دین خود را به چرخه تولید ادا کنیم و نقشی کوچک در رونق کسب و کارها داشته باشیم.

همکار مهندس به مانند یک چرخ دنده عمل می کند و ارتباط بین چرخه تولید و فروش را آسان می نماید.

بانک مقالات

نویسنده : مهندس آرمین کارمند تاریخ انتشار :1398/9/25
دانلود فایل : فایلی جهت دانلود وجود ندارد