ثبت آگهی استخدام


ثبت آگهی استخدام

برای ثبت آگهی استخدام به عنوان کسی که به دنبال نیروی کار ماهر هستید، اولین کاری که می کنید، چیست ؟

آیا به روش های قدیمی و سنتی بر روی یک تکه کاغذ جمله ی " استخدام نیروی کار ماهر با شرایط عالی " را نوشته و پشت شیشه مغازه ها می چسبانید؟

می دانید که استخدام نیروی کار بدون درج توضیحات و فقط با یک جمله کوتاه دردسرهای خود را دارد. معلوم نیست روزانه چند تماس تلفنی از جانب اشخاص مختلف داشته باشید که مجبور شوید به همه آنها در مورد شرایط و نحوه کار توضیحاتی ارائه دهید، شرایط طرف مقابل را بشنوید و در نهایت مورد پسند واقع شود یا خیر.

درج آگهی استخدام در سایت های کاریابی

چند سالی است که سایت های مرجع کاریابی، کار را برای کارجویان و کارفرمایان سهل و آسان کرده است.

بدین ترتیب که صاحبان و مدیران سایت های کاریابی و درج آگهی استخدام، این امکان را فراهم آورده اند که کارجویان با ثبت نام در سایت و داشتن صفحه اختصاصی خود، نسبت به درج رزومه کاری، شرایط اهراز شغل و تحصیلات خود اقدام نمایند.

از آنجاییکه رزومه های درج شده، از طرف کارفرمایان قابل رویت می باشد( البته بر اساس قوانین سایت می تواند قابل رویت باشد یا خیر )، کارفرما می تواند با استفاده از آدرس و شماره های تماس کارجوی مورد نظر با وی تماس گرفته و در مورد نحوه و شرایط کار صحبت کنند.

سایت های کاریابی این امکان را فراهم می سازند تا بر اساس دسته بندی ثبت شده به هنگام ثبت رزومه کاری از طرف کارجو ، رزومه به ایمیل کارفرمایانی که به دنبال کارمند و نیروی کار با شرایط و دسته بندی منطبق با رزومه ثبت شده می باشند، ارسال گردد.

این مساله یک حسن برای کارفرمایان و کارجویان می باشد تا در میان انبوه رزومه های کاری و افراد جویای کار، دایره هدف خود را تنگ تر کرده و به فرد مورد نظر نزدیک تر شوند.

نقش همکار مهندس در ثبت رزومه های کاری و درج آگهی استخدام

همکار مهندس نیز به عنوان یک سایت کاریابی در زمینه های مختلف، بدین ترتیب عمل می کند که افراد به عنوان کارجو و کارفرما ابتدا مراحل عضویت در سایت را طی می کنند.

پس از این مرحله، هر کدام صاحب صفحه اختصاصی خود می باشند. بسته به اینکه کارفرما می باشند یا کارجو و جویای کار، نسبت به درج آگهی استخدام و یا رزومه کاری خود اقدام می کنند.

مدیران سایت کاریابی همکار مهندس، ترتیبی اتخاذ نموده اند تا این رزومه برای شرکت های تولیدی، بازگانی و مهندسی عضو سایت که به دنبال نیروی کار نیز می باشند ارسال گردد.

علاوه بر شرکت های عضو سایت، کارفرمایان می توانند فقط با ثبت یک آگهی استخدام به دنبال نیروی کار مطابق شرایط خود باشند.

در پایان بر این نکته تاکید می کنیم که همکار مهندس به دلیل تجمیع شرکت های تولیدی، بازرگانی و مهندسی بیشترین فرصت و شانس را جهت دیده شدن رزومه های کاری در اختیار کارجویان قرار می دهد. 

 

بانک مقالات

نویسنده : مهندس آرمین کارمند تاریخ انتشار :1398/9/25
دانلود فایل : فایلی جهت دانلود وجود ندارد