درباره ما


درباره ما

وبسایت همکار مهندس، پلتفرم آنلاین ارائه خدمات متنوع به جامعه مهندسی کشور می باشد. طیف خدمات قابل ارائه بر اساس نوع نیاز مصرف کننده متفاوت بوده، به نحوی که شرکت ها با زمینه های مختلف فعالیت از جمله تولیدی، بازرگانی، مهندسی و همچنین اشخاص حقیقی فعال در صنعت احداث می توانند به فراخور نیاز خود از آن بهره مند گردند.

در این راستا کسب و کار پلتفرمی همکار مهندس با ایجاد اشتراک و تسهیل ارتباط بر مبنای اعتماد در یک بستر به روز و کاملا حرفه ای سعی در پیشبرد هر چه سریعتر، راحت تر و ارزان تر امور  دست اندر کاران این حوزه دارد .

جهت مطالعه و آشنایی بیشتر با طیف گسترده خدمات قابل ارائه اینجا کلیک کنید.

ارزش های ما :

زمان و هزینه از ارکان اصلی هر پروژه می باشد. در این راستا ایده اصلی تاسیس پایگاه جامع همکار مهندس به حداقل رساندن این دو جزء با ارائه اطلاعات به روز و دسترسی گسترده مصرف کنندگان به محصولات مورد نیاز در سراسر کشور می باشد تا در حداقل زمان و با نازلترین قیمت کالا یا خدمات مورد نیاز خود را بیابند.

فارع از مباحث تجاری، اعضای این مجموعه دانش بنیان با اعتقاد کامل بر آموزش رایگان سعی در ایجاد یک پایگاه عمومی در زمینه علوم مهندسی دارند تا بتوانند تاثیری هر چند اندک در گردش اطلاعات مفید و کاربردی داشته باشند.

بایگانی

نویسنده : مهندس آرمین کارمند تاریخ انتشار :1398/11/22
دانلود فایل : فایلی جهت دانلود وجود ندارد